درباره "روزبه"

اگر به سال 80 شمسی برگردیم، می‌توان فهمید که از همان سال‌ها علاقه شدیدی به راه‌اندازی کسب‌وکارهای اینترنتی داشته‌ام. از اواخر سال 1384آغاز فعالیت رسمی من کلید خورد تا به امروز موفق شده‌ام تا حدودی در عرصه فناوری اطلاعات پیش بروم. جالب است بدانید صرف‌نظر از مسائل حرفه‌ای، از سال 89 مسیر و اهدافی که داشتم با یک پیشنهاد کاری تغییر کرد و حوزه فعالیت من به ورزش کشیده شد و تمام آموخته‌های خود را در این زمینه پیاده کردم.

اما در اواسط سال 1397 متوجه شدم فعالیت‌های حوزه فناوری اطلاعات در ورزش هیچ ارزشی ندارد و یک سد بزرگ در برابر آرمان‌های من می‌باشد. لذا از سال 1398 تصمیم گرفتم هدف اصلی خودم را که گسترش وبهینه‌سازی کسب‌وکارهای اینترنتی است یک‌بار دیگر آغاز کنم.

بنابراین اگر شما هم قصد دارید کسب‌وکار اینترنتی خود را گسترش دهید و ازیک سایت استاندارد، بهینه‌شده برای موتورهای جست‌وجو، بر روی یکسیستم مدیریت محتوای سریع و منطبق بر اصول طراحی استاندارد و از همهمهم‌تر از پشتیبانی بی‌چون و چرا بهره‌مند شوید، "روزبه" را انتخاب کنید.

"روزبه"، با ارائه و اجرای راهکارهایی برای راه‌اندازی یا رشدکسب‌وکارهای نوپا، راه‌اندازی زیرساخت برای ارائه و فروش محصولاتشرکت‌ها، طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت، خدمات گرافیک و تبلیغات درشبکه‌های اجتماعی، تولید و مدیریت محتوا و ارائه خدمات بهینه‌سازی سایت در موتورهای جستجو(seo) برای رونق کسب‌وکار آنلاین شما تلاش می‌کند و خواهد کرد.

هدف "روزبه"

هدف ما این است که به‌دوراز ایجاد فضایی برای کسب درآمد خودمان، بهکسب‌وکار شما کمک کنیم و آن را متعلق به خودمان می‌دانیم. پس کیفیت، دقت، سرعت و نتیجه را باهم اجرا خواهیم کرد. تمام هزینه‌های ما نسبت به رقبا بسیار پایین خواهد بود.

سیاست " روزبه"

ما ارزش‌های اصلی و موردقبول خود را شناسایی کرده‌ایم، اهدافمانتعریف‌شده است. نسخه‌ی ایده آل از ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود راداریم و به دنبال شغل رؤیاهایمان آمده‌ایم. هیچ‌وقت دنباله‌روی تفکرات دیگراننبوده‌ایم و مستقل فکر می‌کنیم، به نظر خود اعتماد و افتخار می‌کنیم چون از گام‌های اصلی رشد و تعالی است.
"روزبه" خدمات خود را کاملاً ارزان ارائه می‌دهد و دلیل آن این است که مشتریان خط‌مشی را که تعریف‌شده است قبول دارند. شاید خیلی دیر بهرؤیای خود بازگشته‌ایم، اما هنوز هم‌پتانسیل رسیدن به اهداف خود رامی‌بینیم.

شعار " روزبه"

« نهایت سادگی و اوج موفقیت در کسب‌وکار آنلاین» شعار ما خواهد بود. سادگی زیباست و برای رسیده به یک موفقیت باید ساده‌زیست، اصیل بود، ساده زندگی کرد و به پول رسید. این اصیل بودن ویژگی خیلی کمیابی هم هست. در دنیایی که از چیزهای متظاهرانه و ساختگی پرشده است رسانه‌ها، تبلیغات، شخصیت‌های مجازی، طرفداران مثبت اندیشی و بندسازی فردی و ... هیچ‌کس نمی‌خواهد این واقعیت رو قبول کند که، اصیل بودن روزبه‌روزکمیاب‌تر می‌شود.

سابقه تحصیلات "روزبه"

1397

کارشناسی ارشد - فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک-دانشگاه آزاد یزد

1394

کارشناسی - فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی وب - دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تبریز

1388

کاردانی - هنر گرایش گرافیک رایانه ای - دانشگاه اهر

1384

کاردانی - کامپیوتر گرایش نرم افزار - مجتمع دانشگاه آزاد تبریز

1382

دیپلم تجربی - دبیرستان امیرخیزی تبریز

تجربیات "روزبه"

مدرس فناوری اطلاعات در آموزشگاه های آزاد تبریز

سازمان ورزش شهرداری تبریز - مدیر روابط عمومی

باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز - مدیر وب سایت ، خبرنگار

اداره کل سلامت و امور اجتماعی تبریز - گرافیست

باشگاه ماشین سازی تبریز - مدیر وب سایت

ورزش لینک ایران - مدیرمسئول

باشگاه گسترش فولاد تبریز - مدیر فناوری اطلاعات

جهان وب گستر رایکا - مدیرعامل

بنیان دیزل تبریز - سرپرست فناوری اطلاعات

خبرنگار ورزشی

شیرینکار تبریز - مدیر وب سایت

بزرگ نت آریا - کارشناس خطوط ADSL